Miejscowość: Katowice

Dzielnica: Piotrowice

Typ:

Powierzchnia: 106 m kw

460000 zł

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjna ofertą sprzedaży mieszkania na zamkniętym, osiedlu w Katowicach. Osiedle znajduje się w jednej w najatrakcyjniejszych dzielnic Katowic – Piotrowice. Lokalizacja inwestycji jest niezwykle atrakcyjna. W najbliższej okolicy znajduje się tylko niska nowa zabudowa oraz znane Osiedle Bażantowo, w obrębie którego znajdują się: Centrum Sportowe, Centrum Handlowe, Przedszkole, Szkoła podstawowa i Gimnazjum, a także Senior Residence.

Osiedle, na którym znajduje się nieruchomość jest ogrodzone, daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa jego mieszkańcom. Przedmiotem oferty jest bardzo wygodne i niezwykle ustawne mieszkanie, składające się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią, z którego wychodzi się na balkon, trzech sypialni, dwóch łazienek oraz holu.
Mieszkanie w 2016r. przeszło generalny remont, podczas którego między innymi zostały wymienione podłogi oraz została zrobiona nowa kuchnia.
Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni około 200m2.
W cenie mieszkania znajduje się wiata garażowa oraz pomieszczenie gospodarcze.
MIESZKANIE BEZ OPŁAT!!
Cena mieszkania to 460000zł.

enlargement

powrót do wyszukiwarki

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Celem uzyskania szczegółowych informacji oraz umówieniem się na prezentację prosimy o kontakt telefoniczny z agentem.

Oblicz koszty związane z zakupem nieruchomości