Miejscowość: Katowice

Dzielnica: Piotrowice

Typ:

Powierzchnia: 106 m kw

498000 zł

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjna ofertą sprzedaży mieszkania na zamkniętym, osiedlu w Katowicach. Osiedle znajduje się w jednej w najatrakcyjniejszych dzielnic Katowic – Piotrowice. Lokalizacja inwestycji jest niezwykle atrakcyjna. W najbliższej okolicy znajduje się tylko niska nowa zabudowa oraz znane Osiedle Bażantowo, gdzie jest dostęp do całej potrzebnej do życia infrastruktury: sklepów, przychodni lekarskich, aptek, szkół, przedszkoli, terenów rekreacyjnych i spacerowych, obiektów sportowych. Osiedle stanowi kompleks niskich budynków o atrakcyjnej architekturze. Na terenie inwestycji jest ładnie utrzymana zieleń. Osiedle szczególnie popularne wśród młodych małżeństw z dziećmi a także starszych osób, dla których ta lokalizacja jest po prostu wygodna.
Przedmiotem oferty jest bardzo wygodne i niezwykle ustawne mieszkanie, składające się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią, z którego wychodzi się na balkon, trzech sypialni, dwóch łazienek oraz holu.
Mieszkanie w 2016r. przeszło generalny remont, podczas którego między innymi zostały wymienione podłogi oraz została zrobiona nowa kuchnia.
Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni około 200m2.
W cenie mieszkania znajduje się wiata garażowa oraz pomieszczenie gospodarcze.
MIESZKANIE BEZ OPŁAT!!
Cena mieszkania to 498000zł.
Szczególnie polecane osobom, które cenią sobie prestiż miejsca zamieszkania.

enlargement

powrót do wyszukiwarki

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Celem uzyskania szczegółowych informacji oraz umówieniem się na prezentację prosimy o kontakt telefoniczny z agentem.

Oblicz koszty związane z zakupem nieruchomości