Miejscowość: Katowice

Dzielnica: Kokociniec

Typ:

Powierzchnia: 165 m kw

650000 zł

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 165 m2 w najbardziej zielonej dzielnicy Katowic.
Na parterze znajduje się duży salon z kominkiem i wyjściem do ogrodu, przestronna i otwarta kuchnia, garderoba, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze znajduje się pokój dzienny z wyjściem na około 25-metrowy taras, 2 sypialnie oraz duża łazienka. Dodatkowo dom posiada zagospodarowane poddasze, na którym znajduje się dodatkowy pokój, a także zabudowane pomieszczenie, pełniące funkcję pomieszczenia gospodarczego. Do budynku przynależy duży – około 21-metrowy garaż.
Dom wykończony w wysokim standardzie. Na podłogach znajduje parkiet jesionowy w bardzo dobrym stanie, okna drewniane wysokiej klasy – mahoniowe. Dom ogrzewany nowoczesnymi piecami akumulacyjnymi. Dodatkowo ciepło z kominka rozprowadzone na klatkę schodową.
Bardzo dobra lokalizacja – z jednej strony zapewniająca bardzo dobrą komunikację z centrum miasta, z drugiej zaś gwarantująca ciszę i spokój dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu lasów ligockich.
Cena sprzedaży: 650 000 zł.

enlargement

powrót do wyszukiwarki

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Celem uzyskania szczegółowych informacji oraz umówieniem się na prezentację prosimy o kontakt telefoniczny z agentem.

Oblicz koszty związane z zakupem nieruchomości