Miejscowość: Katowice

Dzielnica: Piotrowice

Typ:

Powierzchnia: 320 m kw

1700000 zł

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjna ofertą sprzedaży pięknego domu w bardzo dobrej lokalizacji w Katowicach- w Piotrowicach.Lokalizacja nieruchomości jest niezwykle atrakcyjna. W najbliższej okolicy znajduje się tylko niska nowa zabudowa, znane Osiedle Bażantowo, gdzie jest dostęp do całej potrzebnej do życia infrastruktury: sklepów, przychodni lekarskich, aptek, szkół, przedszkoli, terenów rekreacyjnych i spacerowych, obiektów sportowych.

Przedmiotem oferty jest przestronny, wygodny i niezwykle atrakcyjny dom wolnostojący. Dom ma powierzchnię 260m2 i wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem oraz wyjściem na zalesiony ogród, sypialnia z garderobą, toaleta oraz hall. Na parterze znajduje się również część gospodarcza domu: pralnia, kotłownia oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze znajdują się 2 klimatyzowane sypialnie z garderobą, gabinet z klimatyzacją, hall z garderobą i wyjście na balkon oraz ogromny pokój kąpielowy.
Na parterze domu ogrzewanie podłogowe.

Dom usytuowany jest na pięknej, porośniętej bujną zielenią działce o powierzchni 1460m2.
Na działce znajduje się również wolnostojący garaż na dwa samochody wraz z zapleczem gospodarczym.
Szczególnie polecane osobom, które cenią sobie prestiż miejsca zamieszkania.
Zapraszamy do oglądania nieruchomości.

enlargement

powrót do wyszukiwarki

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Celem uzyskania szczegółowych informacji oraz umówieniem się na prezentację prosimy o kontakt telefoniczny z agentem.

Oblicz koszty związane z zakupem nieruchomości